سرمربی تیم سایپای تهران گفت: تیم استقلال با آمدن شفر متحول شده اما با این حال فردا(جمعه) برای یک امتیاز به میدان نمی رویم، بلکه هر سه امتیاز را می خواهیم.

علی دایی

به گزارش ایرنا، علی دایی امروز(پنجشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال تهران افزود: استقلال تیم بزرگی است که از زمان حضور وینفرد شفر گلی دریافت نکرده و کیفیت فنی آنها بالا رفته و در مجموع تحول اساسی در شیوه بازی این تیم ایجاد شده است.
وی اظهار داشت: تیم سایپا هم علیرغم هم مشکلات، بازی های خوبی را انجام داده و فردا برای هر سه امتیاز به میدان می رویم و اطمینان دارم که بازیکنانم توانایی شکست استقلال را دارند.
دایی در خصوص احتمال جدایی «محمد عباس زاده» از این تیم یادآور شد: او مشکلات شخصی دارد و زندگی در تهران برایش سخت است و البته نساجی نیز برای جذب او به باشگاه نامه ای ارسال کرده و به همین دلیل به دنبال جذب یک مهاجم هستیم و در این صورت به عباس زاده اجازه خروج از تیم را خواهیم داد و او را به نساجی قائمشهر می دهیم.
سرمربی سایپا در خصوص انتقال مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس به یک باشگاه قطری نیز خاطر نشان کرد: هیچگاه نمی توانم خود را جای بازیکن دیگری قرار دهم و زمانی که برای ادامه فوتبالم به قطر رفتم مشکل مالی داشتم و به هر حال طارمی نیز حتما دلایل خود را دارد.
وی افزود: در مورد انتقال او به باشگاه ترکیه ای نیز هیچکس پاسخگو نبود و به هر حال او حتما شرایط خود را در قطر بهتر دیده که به این کشور رفته و بازیکن باید آرامش شغلی و فکری داشته باشد.
دایی در خصوص مسوولیت محمد دادگان در وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان مسوول تیم های صنعتی نیز خاطر نشان کرد: من سرمربی سایپا هستم و در این خصوص نمی توانم اظهار نظر کنم و از سوی دیگر افتخار می کنم که در دوران مدیریت او در تیم ملی حضور داشتم.
وی با اشاره به مشکلات مالی باشگاه سایپا به عنوان یکی از تیم های صنعتی کشور خاطر نشان کرد: هنوز نتوانسته ایم زمین تمرینات را عوض کنیم و تیمی که هوادار، زمین مناسب و نظم مالی مناسبی نداشته باشد، برنامه هایش به هم می خورد و تاکنون فقط 30 درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده و مدیریت باشگاه تلاش دارد تا مشکلات را حل کند و امیدوارم مشکلات مالی باشگاه‌ها تمام شود تا باشگاه و بازیکن راحت بتوانند به حیات و فوتبال خود ادامه دهند.
دیدار دو تیم استقلال تهران و سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر فردا از ساعت 16:35 در ورزشگاه آزادی تهران با قضاوت موعود بنیادی، آرمان اسعدی و محمدرضا مدیرروستا برگزار می شود.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =